Winnaars 2018

KAMPIOENEN & AWARD WINNAARS in 2018

Blader verder naar beneden, voorbij de kampioenen, om de AWARD WINNAARS te zien!

 

 

De kampioenen van Meierijstad Volwassenen in 2018, in volgorde van opkomst:

 

1. Cor van der Heijden | Vechtsport |
Tweede plaats Nederlands Kampioenschap Kata Kodokan Goshin Jutsu

2. Dewy Lo-A-Njoe | Judo |
Nederlands Kampioen dames 18 jaar, derde plaats dames senioren, Europees Kampioen dames 18 jaar, eerste plaats Europa Cup Berlijn, derde plaats Roemenië

3. Frank Groenendaal | Wielrennen |
Derde plaats Nederlands Kampioen veldrijden Master 50+

4. Jarno van Esch | Wielrennen |
Nederlands Clubkampioen

5. Karin Verbeek | Zwemmen |
Eerste plaats Open Nederlands Masters Kampioenschappen lange baan

6. Patty Verhagen | Zwemmen |
Nederlands Kampioen Masters 55+, eerste plaats 1500m en 800m vrije slag, tweede op 400m vrije slag, Wereld Masters Record 4x100m estafette vrije slag mix, …

7. Peter Mijsberg | Atletiek |
Nederlands Kampioen 3000m steeplechase, tweede plaats NK 3000m indoor, derde plaats NK Cross

8. Peter van Oorschot | Hondensport |
Nederlands Kampioen speurhond

9. Theo Passier | Schieten |
Nederlands Kampioen veldschieten heren compound veteranen

10. Rachel Venrooij | Rolstoelbiljarten |
Derde plaats Nederlands Kampioen biljarten

11. Team de Korfrakkers 1 (namen niet bekend) | Korfbal |
Nederlands Kampioen zaal

12. Team De Scherpschutters (Nicky de Rijck- Rob van Veghel-Wim Biemans) | Schieten |
Nederlands Kampioen Scherpschutters, groot kaliber veteranengeweer 300m

13. Team SV Doelbewust (Jan Bekkers-Cor Baggermans) | Dart |
Nederlands Kampioen titels van individu c team

14. Team Wij Liggen 1 (namen niet bekend) | Jeu de Boule |
Nederlands Kampioen NPC (Nationale Petanque Competitie)

 

 

De winnaars van de Sport Awards Meierijstad Volwassenen in 2018, in volgorde van opkomst:

 

1. Sporter 2018
Dewy Lo-A-Njoe | Judo |
Rooise judoka met een kansrijke sportcarrière, nu al winnares van vele nationale en internationale titels

2. Sportploeg 2018
VV Rhode 1 | Voetbal |
Maken een opmars in het Brabantse voetbal, promoveerde in 2018 naar de 1e klasse, het hoogste niveau in haar bijna 100 jarig bestaan

3. Sporter met een Beperking 2018
Rachel Venrooij | Rolstoelbiljart |
Een doorzetter binnen de mannen-wereld van het biljarten, in 2018 een 3e plaats op het NK

4. Sportploeg met een beperking 2018
Attacus G team | Basketbal |
Voorbeeld dat Unieke kinderen gewoon meedoen, binnen de club zijn ze ‘de beste’ vinden zij zelf, maar ze zijn wel het leukste team vindt iedereen

5. Vrijwilliger 2018
Jeroen Hoppener | Zwemmen |
Reddingsbrigade | Geen Reddingsbrigade in Veghel zonder Jeroen, ruim 35 jaar trekt hij de kar, zowel als bestuurder als instructeur, veiligheid is zijn grootste motief, hij is daarom ook al jarenlang lid van de EHBO verenigingen en betrokken bij het Rode Kruis

6. Publieksprijs 2018
Jeroen Hoppener

 

 

 

De jeugd kampioenen van Meierijstad in 2018, in volgorde van opkomst:

 

1. Anouk Langstraat | Atletiek |
Tweede plaats Nederlands Kampioen 1000 meter

2. Bailey Groenendaal | Cyclecross |
Nederlands Kampioen

3. Fenne van Haaren | Turnen |
Zuid-Nederlands Kampioen meerkamp individueel

4. Guusje Willems | Turnen |
Tweede plaats Nederlands Kampioen vloer en derde plaats sprong

5. Jade Kluijtmans | Tennis |
Nederlands kampioen damesdubbel

6. Jarno van Gorkum | Handboogschieten |
Nederlands kampioen indoor en veld

7. Lisa van Helvoirt | Wielrennen |
Nederlands Clubkampioen wielrennen

8. Lita van Weert | Zwemmen |
Kampioen Regio Zuid schoonspringen, Nederlands Kampioen breedtesport schoonspringen

9. Lotte Mudde | Zwemmen |
Nederlands Kampioen junioren en jeugd, korte baan vlinderslag, derde plaats 100m vlinderslag, 2x Brabants Kampioen Junioren korte baan, 100m en 200m vlinderslag

10. Marleen Buitenhuis | Schermen |
Nederlands jeugdkampioen sabelschermen kadetten

11. Rebecca Broeren | Teakwondo |
Tweede plaats Tuls NK ITF

12. Shadé van Oorschot | Turnen |
Nederlands Kampioen Turnen, tweede plaats vloer en derde plaats brug

13. Summer van den Hurk | Turnen |
Nederlands Kampioen 1 N1, eerste plaats vloer en derde plaats sprong

14. Tim Roelofs | Handboogschieten |
Nederlands Kampioen handboogschieten recurve en recurve kadetten

15. Vera Buitenhuis | Schermen |
Derde plaats Nederlands Kampioen sabelschermen kadetten

16. Estafette Team Zeester-Meerval ( bestaande uit Sanne Peters- Eline Pasmans-Chayen Jonkers-Audrey Pieck) | |
Brabants Kampioen Jeugd 2 en jonger korte baan, estafette 4x100m wisselslag

17. Team Korfrakkers B1 (namen niet bekend) | Korfbal |
Nederlands Veldkampioen

18. Team Korfrakkers C1 (namen niet bekend) | Korfbal |
Nederlands Zaalkampioen

 

 

 

En de jeugd winnaars van de Sport Awards Meierijstad in 2018, eveneens in volgorde van opkomst:

 

1. Jeugd Sporter 2018
Shadé van Oorschot | Turnen |
EK junioren geturnd in Glasgow, traint 29 uur en zit bij Jong Oranje, 3de brug en 2de vloer op NK, 1e met team Topturnen Zuid op NK

2. Jeugd Sportploeg 2018
RC Alico | Rolschaatsen |
Behalen al mooie resultaten op grote wedstrijden

3. Jeugd met een Beperking 2018
VV Rhode G-1 | Voetbal |
Team waarvan het spelplezier af spat! elke training en wedstrijd staan ze er weer, inmiddels doen ze goed mee in de competitie, het zijn allemaal winnaars

4. Jeugd Talent 2018
Bailey Groenendaal | Cyclecross |
Het grootste cyclecross talent van Wielervereniging Schijndel, gaat helemaal voor zijn sport

5. Jeugd Publieksprijs 2018
Anouk Langstraat

Sportraad Meierijstad

Lavendellaar 7
5467 BG Veghel

[email protected]
06 51 54 81 95

© Sportraad Meierijstad - 2020