Winnaars 2019

KAMPIOENEN & AWARD WINNAARS in 2019

Blader verder naar beneden, voorbij de kampioenen, om de AWARD WINNAARS te zien!

 

Kampioenen kern Veghel – groepsfoto Jeugd en Volwassenen!

 

Kampioenen kern Schijndel – groepsfoto Jeugd en Volwassenen!

 

Kampioenen kern Sint-Oedenrode – groepsfoto Jeugd en Volwassenen!

 

 

De Kampioenen (volwassenen) van Meierijstad in 2019, in alfabetische volgorde, zijn:

 

  • Annemiek Bekkering | Zeilen | Team
    EK Kampioen 49erFX-klasse samen met Annette Duetz
  • Peter van den Bergh | Handboogschieten Compound | Landmans Unie
    NL Kampioen, 25 meter met 1 pijl
  • Sjoukje van den Boom | Atletiek | De Keien
    brons op het NK Dames halve marathon cat 35+
  • Rob van den Brand | Handboogschieten Recurve
    goud op het KN Indoor, Heren klasse 5
  • Luc Branten | Trial motorcross
    zilver op het Open NK Trial, klasse Inters
  • Olga de Bruine | Langlaufen
    brons op het NK 7,5 km vrije stijl en brons op 10 km klassiek (cat. 60+)
  • Marleen Buitenhuis | Schermen | Porthos
    NL Kampioen Sabelschermen, zowel bij de senioren als de Junioren; goud met de equipe
  • Marieke van der Burgt | Hondensport
    NL Kampioen Speuren met hond Nessy
  • Joey van Doorn | Petanque | Wij Liggen
    NL Kampioen Doubletten
  • Bailey Groenendaal | Veldrijden Nieuwelingen
    brons op het NK
  • Frank Groenendaal | Veldrijden masters 50+
    brons op het NK
  • Cor van der Heijden & Eric Markgraaff | Kodokan Kata Goshin Jutsu |Dai-Ippo
    NL Kampioen
  • Roel Janssen | Zwemmen ijszwemmen | Argo
    NL Kampioen op het Open Dutch Ice Swimming; brons op het NK Open Water
    goud op het EK IJszwemmen, 100 meter schoolslag
  • Tijn de Jong | Golfen
    Kampioen NGF Jeugdcompetitie 36 holes
  • Linda van Kasteren en Stefan Smits | Mennen
    brons op het NK
  • Ann Ketelaars | Langlauf |Bedaf
    NL Kampioen op 10 km klassiek en zilver op het NK 7,5 km vrije stijl (cat. 60+)
  • Wim Ketelaars | Langlauf |Bedaf
    zilver op NK 10 km klassiek, cat. 70+
  • Korfrakkers dames 1 | Korfbal
    goud op NK Veld
  • Korfrakkers dames 2 | Korfbal
    goud op het NK Zaal
  • Landmans Unie Team 1 | Handboogschieten Recurve | Landmans Unie
    brons op het NK Indoor, klasse B
  • Dewy Lo-A-Njoe | Judo
    NL Kampioen, dames tot 21 jaar
  • Ryan Lo-A-Njoe | Judo
    zilver op het NK, heren tot 21 jaar
  • Peter Mijsberg | Atletiek
    NL Kampioen 3.000 meter steeple chase;
    zilver op het NK Baan; brons op NK Indoor 1.500 meter
  • Tom Monaghan | Handboogschieten Compound (Para) | Landmans Unie
    zilver op NK Outdoor
  • Jan Nuijten | Zwemmen
    NL Kampioen (2x) en brons (1x) Cat. Masters 70+
  • Theo Passier | Compound
    NL Kampioen Veld, categorie Heren Veteranen
  • Piet Peepers | Paardensport
    NL Kampioen Mennen, enkelspan, discipline Vaardigheid en Zilver bij discipline Dressuur
  • Jesse van de Sande | Schaatsen
    NL Kampioen Synchroon schaatsen Senioren (team)
  • Tom Schellekens | MTB
    brons op het NK Cross Country, cat. Nieuwelingen
  • Beach soccerteam Rhode | Beach soccer
    NL Kampioen cat. Amateurs
  • Patrick Tuaux | Petanque
    NL Kampioen Tripletten
  • Patty Verhagen | Zwemmen
    NL Kampioen op korte baan, cat. 60+: 5 individuele titels, en 1 zilver; plus 3 estafette titels;
    NL Kampioen op lange baan, cat. 60+: 6 titels individueel en 4 met estafette team
  • Marina Weiss | Langlaufen
    brons op het NK 10 km klassiek (cat. 40+)
  • Koen van der Wijst | Wielrennen
    goud op het Europese kampioenschap Baanwielrennen U23 en Goud op het NK Baan teamsprint (mannen)

 

 

Enkele foto’s van kampioenen om een impressie te geven van de sfeer.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE KAMPIOENEN VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

 

 

 

AWARD WINNAARS

 

Winnaars Sport Awards 2019 Jeugd en Volwassenen!

 

 

En de Volwassenen winnaars van de Sport Awards Meierijstad in 2019, per categorie vetgedrukt en met >> AWARD  achter hun naam, zijn:

 

Sporter

  • Marleen Buitenhuis | Schermen | Porthos >> AWARD
  • Sjoukje van den Boom | Atletiek | De Keien
  • Roel Janssen | Zwemmen | Argo
  • Joey van Doorn | Petanque | Wij Liggen
  • Peter van den Bergh | Handboogschieten | Landmans Unie
  • Annemiek Bekkering | Zeilen

 

Sportploeg

  • Rooi team Dames 1 | Korfbal | KV Rooi >> AWARD
  • Erp team Heren 1 | Voetbal | RKVV Erp
  • Cor van der Heijden & Eric Markgraaff | Judo |Dai-Ippo
  • Recurve team 1 | Handboogschieten | Landmans Unie
  • Rooi Heren 1 | Volleybal | VV Rooi

 

Sporter met beperking

  • Jimmy Vorstenbosch | Voetbal | VV Boskant >> AWARD
  • Riens van Raaij | Tennis | TV De Hopbel
  • Tom Monaghan | Handboogschieten | Landmans Unie

 

Vrijwillger

  • Henk Kanters | Tennis en Padel | De Krekel >> AWARD
  • Broer (Martien) Voets | Voetbal | Rhode
  • Frans van Brederode | Zwemmen | LGSV
  • Marij van Erp | Voetbal | Rhode
  • Toon van Asseldonk | Tafeltennis |TTCV
  • Ann en Wim Ketelaars | Langlauf |Bedaf
  • Willem Branten | Zwemmen |Argo
  • Wim Vermeulen | Walking Sports
  • Piet Heesakkers | Handboogschieten | Landmans Unie
  • Francy Hellings | Dansen | Turondo Dance

 

Publieksprijs Volwassenen

  • Jimmy Vorstenbosch | Voetbal | VV Boskant

 

 

Enkele foto’s van Award winnaars om een impressie te geven van de sfeer.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE WINNAARS VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

      

 

 

De Jeugd kampioenen van Meierijstad in 2019, in alfabetische volgorde, zijn:

 

  • Sophie van Aarle | Handboogschieten Recurve | Landmans Unie
    brons op NK indoor, cat. dames Aspiranten
  • Rebecca Broeren | Taekwondo |Chong Do Kwan
    brons op het NK, onderdeel Tul
  • Vera Buitenhuis | Schermen
    NL Kampioen Schermen (Sabel), cat. Pupillen en brons in de cat. Cadetten
  • Siem van Esdonk | Judo
    zilver op Zuid-Nederlandse Kampioenschap, klasse Mini’s
  • Roos Gordijn | Taekwondo
    brons op het NK, onderdeel Tul
  • Shakira de Groot | Handboogschieten Recurve| Landmans Unie
    zilver op NK indoor, cat. Cadetten
  • Elena Hambartsumian | Taekwondo | Chong Do Kwan
    zilver op het NK Sparring en brons op het NK Springtechniek
  • Bram van Heesch | Motorcross
    NL kampioen, DMX motorcross, klasse 65 CC grote wielen
  • Jaimy van Kaathoven | Paardensport
    brons op de Brabantse Kampioenschappen Pony’s op het onderdeel Springen
  • Korfrakkers A1 | Korfbal
    NL Kampioen Veld
  • Korfrakkers C1 | Korfbal
    NL Kampioen Veld
  • Anouk Langstraat | Atletiek| Helmondse Atletiek Club
    NL kampioen Cross, cat. Meisjes
  • Lotte Mudde | Zwemmen
    NL Jeugdkampioen, 200 meter vlinderslag; NL kampioen Open water, 2,5 km;
    Brabant Winterkampioen, 100 en 200 meter vlinderslag
  • Shadé van Oorschot | Turnen |
    Ned. kampioen Turnen, onderdeel Brug, zilver op het onderdeel Allround en brons op de Balk, in juni in Rotterdam
  • Eline Pasmans | Zwemmen
    Brabant Winterkampioen met team (w.o. Sanne Peters): 4 x 200 meter borstcrawl
  • Sven Pennings | BMX | FCC Wheels
    NL Kampioen, cat. Boys 10, op 7 juli in Erp
  • Fenne Peters | Zwemmen
    Brabant Winterkampioen met team (w.o. Lotte Mudde); 4x 100 meter wisselslag
  • Sanne Peters | Zwemmen
    brons op de Brabantse Winterkampioenschappen, 100 meter wisselslag
  • BSV Starlights, Pupillen Meisjes | Softbal
    Brabants kampioen in voor- en najaar
  • Sophie van der Steen | Paardensport |De Kleine Hoefjes
    NL kampioen dressuur, op 10 maart in Ermelo en Brabants kampioen dressuur
  • Tessy van der Velden Jonkers | Paardensport | Rooise Ruiters en Ponyruiters
    goud op het BK Ponyrijden, bij dressuur en springen
  • Sem Verhoeven | BMX
    NL kampioen, cat. Boys 14
  • Lita van Weert | Schoonspringen | PSV Schoonspringen
    NL Kampioen Breedtesport op 1 meter- en de 3 meter-plank op 25 mei;
    goud op de Zuid-Nederlandse Kampioenschappen, ook op de 1 meter- en de 3 meter plank

 

 

Enkele foto’s van jeugd kampioenen om een impressie te geven van de sfeer.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE KAMPIOENEN VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

 

 

AWARD WINNAARS

 

Kampioenen kern Veghel – groepsfoto Jeugd en Volwassenen!

 

 

En de Jeugd winnaars van de Sport Awards Meierijstad in 2019, per categorie vetgedrukt en met >> AWARD  achter hun naam, zijn:

 

Jeugd Sporter

  • Sven Pennings | BMX | FCC Wheels >> AWARD
  • Bram van Heesch | Motorcross
  • Sophie van der Steen | Paardensport |De Kleine Hoefjes
  • Rebecca Broeren | Taekwondo |Chong Do Kwan
  • Anouk Langstraat | Hardlopen| Helmondse Atletiek Club
  • Sophie van Aarle | Recurve | Landmans Unie

 

Jeugd Sportploeg

  • Jongens Aspiranten | Honkbal | BSV Starlights >> AWARD
  • Team U14 | Basketbal | BVS

 

Jeugd met Beperking

  • Nena van Zutphen | Hockey | Geel-Zwart >> AWARD

 

Jeugd Talent

  • Bram van Heesch | Motorcross >> AWARD
  • Meiden Onder 11-1 | Voetbal | Blauw Geel
  • Elena Hambartsumian | Taekwondo | Chong Do Kwan
  • Tessy van der Velden Jonkers | Paardensport | Rooise Ruiters en Ponyruiters
  • Lita van Weert | Schoonspringen | PSV Schoonspringen
  • Anouk Langstraat | Hardlopen | Helmondse Atletiek Club
  • Mees Broeren | Paardensport |Jan van Amstel
  • Sophie van Aarle | Handboogschieten Recurve | Landmans Unie
  • Rob van Hedel | Handboogschieten | Doele Concordia Welvaren
  • Sven Pennings | BMX | FCC Wheels

 

Jeugd Vrijwilliger

  • Shakira de Groot | Handboogschieten| Landmans Unie >> AWARD

 

Publieksprijs Jeugd

  • Nena van Zutphen | Hockey | Geel-Zwart

 

 

Enkele foto’s van Award winnaars om een impressie te geven van de sfeer.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE WINNAARS VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

Sportraad Meierijstad

Lavendellaar 7
5467 BG Veghel

[email protected]
06 51 54 81 95

© Sportraad Meierijstad - 2020