Winnaars 2019

KAMPIOENEN & AWARD WINNAARS IN 2019

-0-0-0-0-

KAMPIOENEN KERN VEGHEL – GROEPSFOTO JEUGD EN VOLWASSENEN!
KAMPIOENEN KERN SCHIJNDEL – GROEPSFOTO JEUGD EN VOLWASSENEN!
KAMPIOENEN KERN SINT-OEDENRODE – GROEPSFOTO JEUGD EN VOLWASSENEN!

-0-0-0-0-

De KAMPIOENEN (VOLWASSENEN) VAN MEIERIJSTAD in 2019, in alfabetische volgorde, zijn:

  • ANNEMIEK BEKKERING | Zeilen | Team
    EK Kampioen 49erFX-klasse samen met Annette Duetz
  • PETER VAN DEN BERGH | Handboogschieten Compound | Landmans Unie
    NL Kampioen, 25 meter met 1 pijl
  • SJOUKJE VAN DEN BOOM | Atletiek | De Keien
    brons op het NK Dames halve marathon cat 35+
  • ROB VAN DEN BRAND | Handboogschieten Recurve
    goud op het KN Indoor, Heren klasse 5
  • LUC BRANTEN | Trial motorcross
    zilver op het Open NK Trial, klasse Inters
  • OLGA DE BRUINE | Langlaufen
    brons op het NK 7,5 km vrije stijl en brons op 10 km klassiek (cat. 60+)
  • MARLEEN BUITENHUIS | Schermen | Porthos
    NL Kampioen Sabelschermen, zowel bij de senioren als de Junioren; goud met de equipe
  • MARIEKE VAN DER BURGT | Hondensport
    NL Kampioen Speuren met hond Nessy
  • JOEY VAN DOORN | Petanque | Wij Liggen
    NL Kampioen Doubletten
  • BAILEY GROENENDAAL | Veldrijden Nieuwelingen
    brons op het NK
  • FRANK GROENENDAAL | Veldrijden masters 50+
    brons op het NK
  • COR VAN DER HEIJDEN & ERIC MARKGRAAFF | Kodokan Kata Goshin Jutsu |Dai-Ippo
    NL Kampioen
  • ROEL JANSSEN | Zwemmen ijszwemmen | Argo
    NL Kampioen op het Open Dutch Ice Swimming; brons op het NK Open Water
    goud op het EK IJszwemmen, 100 meter schoolslag
  • TIJN DE JONG | Golfen
    Kampioen NGF Jeugdcompetitie 36 holes
  • LINDA VAN KASTEREN EN STEFAN SMITS | Mennen
    brons op het NK
  • ANN KETELAARS | Langlauf |Bedaf
    NL Kampioen op 10 km klassiek en zilver op het NK 7,5 km vrije stijl (cat. 60+)
  • WIM KETELAARS | Langlauf |Bedaf
    zilver op NK 10 km klassiek, cat. 70+
  • KORFRAKKERS DAMES 1 | Korfbal
    goud op NK Veld
  • KORFRAKKERS DAMES 2 | Korfbal
    goud op het NK Zaal
  • LANDMANS UNIE TEAM 1 | Handboogschieten Recurve | Landmans Unie
    brons op het NK Indoor, klasse B
  • DEWY LO-A-NJOE | Judo
    NL Kampioen, dames tot 21 jaar
  • RYAN LO-A-NJOE | Judo
    zilver op het NK, heren tot 21 jaar
  • PETER MIJSBERG | Atletiek
    NL Kampioen 3.000 meter steeple chase;
    zilver op het NK Baan; brons op NK Indoor 1.500 meter
  • TOM MONAGHAN | Handboogschieten Compound (Para) | Landmans Unie
    zilver op NK Outdoor
  • JAN NUIJTEN | Zwemmen
    NL Kampioen (2x) en brons (1x) Cat. Masters 70+
  • THEO PASSIER | Compound
    NL Kampioen Veld, categorie Heren Veteranen
  • PIET PEEPERS | Paardensport
    NL Kampioen Mennen, enkelspan, discipline Vaardigheid en Zilver bij discipline Dressuur
  • JESSE VAN DE SANDE | Schaatsen
    NL Kampioen Synchroon schaatsen Senioren (team)
  • TOM SCHELLEKENS | MTB
    brons op het NK Cross Country, cat. Nieuwelingen
  • BEACH SOCCERTEAM RHODE | Beach soccer
    NL Kampioen cat. Amateurs
  • PATRICK TUAUX | Petanque
    NL Kampioen Tripletten
  • PATTY VERHAGEN | Zwemmen
    NL Kampioen op korte baan, cat. 60+: 5 individuele titels, en 1 zilver; plus 3 estafette titels;
    NL Kampioen op lange baan, cat. 60+: 6 titels individueel en 4 met estafette team
  • MARINA WEISS | Langlaufen
    brons op het NK 10 km klassiek (cat. 40+)
  • KOEN VAN DER WIJST | Wielrennen
    goud op het Europese kampioenschap Baanwielrennen U23 en Goud op het NK Baan teamsprint (mannen)

-0-0-0-0-

ENKELE FOTO’S VAN KAMPIOENEN OM EEN IMPRESSIE TE GEVEN VAN DE SFEER.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE KAMPIOENEN VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

AWARD WINNAARS

-0-0-0-0-

WINNAARS SPORT AWARDS 2019 JEUGD EN VOLWASSENEN!

En de VOLWASSENEN WINNAARS VAN DE SPORT AWARDS MEIERIJSTAD in 2019, per categorie vetgedrukt en met >> AWARD  achter hun naam, zijn:

SPORTER

  • MARLEEN BUITENHUIS | SCHERMEN | PORTHOS >> AWARD
  • Sjoukje van den Boom | Atletiek | De Keien
  • Roel Janssen | Zwemmen | Argo
  • Joey van Doorn | Petanque | Wij Liggen
  • Peter van den Bergh | Handboogschieten | Landmans Unie
  • Annemiek Bekkering | Zeilen

SPORTPLOEG

  • ROOI TEAM DAMES 1 | KORFBAL | KV ROOI >> AWARD
  • Erp team Heren 1 | Voetbal | RKVV Erp
  • Cor van der Heijden & Eric Markgraaff | Judo |Dai-Ippo
  • Recurve team 1 | Handboogschieten | Landmans Unie
  • Rooi Heren 1 | Volleybal | VV Rooi

SPORTER MET BEPERKING

  • JIMMY VORSTENBOSCH | VOETBAL | VV BOSKANT >> AWARD
  • Riens van Raaij | Tennis | TV De Hopbel
  • Tom Monaghan | Handboogschieten | Landmans Unie

VRIJWILLGER

  • HENK KANTERS | TENNIS EN PADEL | DE KREKEL >> AWARD
  • Broer (Martien) Voets | Voetbal | Rhode
  • Frans van Brederode | Zwemmen | LGSV
  • Marij van Erp | Voetbal | Rhode
  • Toon van Asseldonk | Tafeltennis |TTCV
  • Ann en Wim Ketelaars | Langlauf |Bedaf
  • Willem Branten | Zwemmen |Argo
  • Wim Vermeulen | Walking Sports
  • Piet Heesakkers | Handboogschieten | Landmans Unie
  • Francy Hellings | Dansen | Turondo Dance

PUBLIEKSPRIJS VOLWASSENEN

  • JIMMY VORSTENBOSCH | VOETBAL | VV BOSKANT

-0-0-0-0-

ENKELE FOTO’S VAN AWARD WINNAARS OM EEN IMPRESSIE TE GEVEN VAN DE SFEER.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE WINNAARS VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

-0-0-0-0-

De JEUGD KAMPIOENEN VAN MEIERIJSTAD in 2019, in alfabetische volgorde, zijn:

  • SOPHIE VAN AARLE | Handboogschieten Recurve | Landmans Unie
    brons op NK indoor, cat. dames Aspiranten
  • REBECCA BROEREN | Taekwondo |Chong Do Kwan
    brons op het NK, onderdeel Tul
  • VERA BUITENHUIS | Schermen
    NL Kampioen Schermen (Sabel), cat. Pupillen en brons in de cat. Cadetten
  • SIEM VAN ESDONK | Judo
    zilver op Zuid-Nederlandse Kampioenschap, klasse Mini’s
  • ROOS GORDIJN | Taekwondo
    brons op het NK, onderdeel Tul
  • SHAKIRA DE GROOT | Handboogschieten Recurve| Landmans Unie
    zilver op NK indoor, cat. Cadetten
  • ELENA HAMBARTSUMIAN | Taekwondo | Chong Do Kwan
    zilver op het NK Sparring en brons op het NK Springtechniek
  • BRAM VAN HEESCH | Motorcross
    NL kampioen, DMX motorcross, klasse 65 CC grote wielen
  • JAIMY VAN KAATHOVEN | Paardensport
    brons op de Brabantse Kampioenschappen Pony’s op het onderdeel Springen
  • KORFRAKKERS A1 | Korfbal
    NL Kampioen Veld
  • KORFRAKKERS C1 | Korfbal
    NL Kampioen Veld
  • ANOUK LANGSTRAAT | Atletiek| Helmondse Atletiek Club
    NL kampioen Cross, cat. Meisjes
  • LOTTE MUDDE | Zwemmen
    NL Jeugdkampioen, 200 meter vlinderslag; NL kampioen Open water, 2,5 km;
    Brabant Winterkampioen, 100 en 200 meter vlinderslag
  • SHADÉ VAN OORSCHOT | Turnen |
    Ned. kampioen Turnen, onderdeel Brug, zilver op het onderdeel Allround en brons op de Balk, in juni in Rotterdam
  • ELINE PASMANS | Zwemmen
    Brabant Winterkampioen met team (w.o. Sanne Peters): 4 x 200 meter borstcrawl
  • SVEN PENNINGS | BMX | FCC Wheels
    NL Kampioen, cat. Boys 10, op 7 juli in Erp
  • FENNE PETERS | Zwemmen
    Brabant Winterkampioen met team (w.o. Lotte Mudde); 4x 100 meter wisselslag
  • SANNE PETERS | Zwemmen
    brons op de Brabantse Winterkampioenschappen, 100 meter wisselslag
  • BSV STARLIGHTS, PUPILLEN MEISJES | Softbal
    Brabants kampioen in voor- en najaar
  • SOPHIE VAN DER STEEN | Paardensport |De Kleine Hoefjes
    NL kampioen dressuur, op 10 maart in Ermelo en Brabants kampioen dressuur
  • TESSY VAN DER VELDEN JONKERS | Paardensport | Rooise Ruiters en Ponyruiters
    goud op het BK Ponyrijden, bij dressuur en springen
  • SEM VERHOEVEN | BMX
    NL kampioen, cat. Boys 14
  • LITA VAN WEERT | Schoonspringen | PSV Schoonspringen
    NL Kampioen Breedtesport op 1 meter- en de 3 meter-plank op 25 mei;
    goud op de Zuid-Nederlandse Kampioenschappen, ook op de 1 meter- en de 3 meter plank

-0-0-0-0-

ENKELE FOTO’S VAN JEUGD KAMPIOENEN OM EEN IMPRESSIE TE GEVEN VAN DE SFEER.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE KAMPIOENEN VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

-0-0-0-0-

En de JEUGD WINNAARS VAN DE SPORT AWARDS MEIERIJSTAD in 2019, per categorie vetgedrukt en met >> AWARD  achter hun naam, zijn:

JEUGD SPORTER

  • SVEN PENNINGS | BMX | FCC WHEELS >> AWARD
  • Bram van Heesch | Motorcross
  • Sophie van der Steen | Paardensport |De Kleine Hoefjes
  • Rebecca Broeren | Taekwondo |Chong Do Kwan
  • Anouk Langstraat | Hardlopen| Helmondse Atletiek Club
  • Sophie van Aarle | Recurve | Landmans Unie

JEUGD SPORTPLOEG

  • JONGENS ASPIRANTEN | HONKBAL | BSV STARLIGHTS >> AWARD
  • Team U14 | Basketbal | BVS

JEUGD MET BEPERKING

  • NENA VAN ZUTPHEN | HOCKEY | GEEL-ZWART >> AWARD

JEUGD TALENT

  • BRAM VAN HEESCH | MOTORCROSS >> AWARD
  • Meiden Onder 11-1 | Voetbal | Blauw Geel
  • Elena Hambartsumian | Taekwondo | Chong Do Kwan
  • Tessy van der Velden Jonkers | Paardensport | Rooise Ruiters en Ponyruiters
  • Lita van Weert | Schoonspringen | PSV Schoonspringen
  • Anouk Langstraat | Hardlopen | Helmondse Atletiek Club
  • Mees Broeren | Paardensport |Jan van Amstel
  • Sophie van Aarle | Handboogschieten Recurve | Landmans Unie
  • Rob van Hedel | Handboogschieten | Doele Concordia Welvaren
  • Sven Pennings | BMX | FCC Wheels

JEUGD VRIJWILLIGER

  • SHAKIRA DE GROOT | HANDBOOGSCHIETEN| LANDMANS UNIE >> AWARD

PUBLIEKSPRIJS JEUGD

  • NENA VAN ZUTPHEN | HOCKEY | GEEL-ZWART

-0-0-0-0-

ENKELE FOTO’S VAN AWARD WINNAARS OM EEN IMPRESSIE TE GEVEN VAN DE SFEER.
OP AANVRAAG KUNNEN WE FOTO’S VAN ALLE WINNAARS VERSTREKKEN!
Stuur een mail [email protected]

Sportraad Meierijstad

Lavendellaar 7
5467 BG Veghel

[email protected]
06 51 54 81 95

© Sportraad Meierijstad - 2020